Ürolojik Hastalıklar Kayseri

Çalışma Saatleri : 9.00 - 17.00 Ctesi: 9.00 - 13.00
  İletişim : +90 352 222 41 42 - Dahili - 1 : 2203 Dahili - 2 : 2201

Ürolojik Kanserler ve Tedavileri

Böbrek, idrar yolları ve genital organ tümörü olmak üzere 3 grubu bulunmaktadır. Böbrek kanseri, Mesane kanseri, Prostat kanseri ve testis kanseri belirtilerini, nasıl ortaya çıktığını ve tedavi yöntemlerini sayfamızdaki yazılardan okuyabilirsiniz. Tedavinin teşhis edilmesi ve tedavi edilme süreci boyunca karşınıza çıkabilecek sorulara cevaplarda bulabilirsiniz.

Testisler erkeklerde üreme amacıyla semen üretiminde görevlidir ve erkeklik hormonu olarak bilinen testesteron hormonunu salgılama işlevini yerine getirir. Testis kanseri erkeklerde çok sık rastlanan bir kanser olmamakla birlikte yaklaşık yüzde 1 oranında görülebilmektedir. Bu hastalık özellikle 35 yaş altı erkeklerde en fazla gözlemlenen kanser türü olarak bilinir.  Testis kanseri genetik yapı ile ilgili bir durumdan […]

Devamı
testis kanseri tedavisi

Testis kanseri her yaş grubu erkekte görülebilen ve tanı konulunca orşiyektomi yöntemi ile cerrahi gerektiren bir kanser türüdür.

Devamı
sistoskopi

Mesane kanseri, farklı birçok etken ile ortaya çıkan ve tedavi sonrası tekrarlama özelliği gösteren bir kanser türüdür. Sistoskopi ile düzenli kontroller sayesinde erken tedavi edilebilir.

Devamı