Ürolojik Hastalıklar ve Tedavileri

Çalışma Saatleri : 9.00 - 17.00 Ctesi: 9.00 - 13.00
  İletişim : +90 352 222 41 42 - Dahili - 1 : 2203 Dahili - 2 : 2201

Hasta Yorumları

erkekAli Dindoruk - Yaş: 55

2020 nisan sonu kullandığım bir antibiyotikten dolayı böbreklerde ağrı meydana gelmişti. Yıllardır doktorum olan Dr.Bekir Kenan beye muayene için gittim. Bekir bey her zamanki gibi çok ciddi ve samimi bir şekilde ilgi gösterdi. Yapılan gerekli tetkiklerden sonra bizim basit ağrı sandığımız şey 3.5 cm tümör çıktı. Hızlı bir şekilde operasyon kararı alındı. Operasyonu Bekir Kenan bey ve Volkan Sabur bey birlikte gerçekleştirdiler. Çok başarılı geçti, böbreğim kurtuldu. Bekir beye, Volkan beye ve personeline çok teşekkür ediyorum. İyi ki varlar.

erkekMahmut Demircan - 6 yaş

Çocugumun okulda yapılan sağlık taramasında yumurtalıklarının yerin de olmadığı söylenmiş apar topar volkan beye muayeneye getirdik. halk arasinda kısır olur diye sözler soylendi anne baba olarak cok korktuk.iyiki volkan beyle tanisma fırsatımız oldu. Ultrason yaptırdı çok guzel muayenesini yaptı ameliyat olmasi gerektiğini söyledi en önemlisi bizleri çok rahatlattı. Oğlumun ameliyatını yaptı hersey için teşekkür ederiz. en önemliside ilgisi ve güler yüzü bizi çok mutlu etti. Kayseride üroloji soran olursa tek isim tanıyorum artık volkan hocam.

erkekHalil Umut Kaya (Babası Fatih Bey) - 9 Aylık

Oğlumu Özel Erciyes Hastanesinde Dr. Bekir Bey’e sünnet ettirdim. Sünneti çok güzel yaptı. En ufak sıkıntımız olmadı. Kendisine teşekkür ederiz.

erkekNuh Bahçeci (Babası Naci Bey) - Yaş: 1

Oğlumun iki yumurtalığı da torbasında değildi. Daha önce benim ameliyatımı yapan ve çok memnun kaldığım Bekir beye götürdüm. Bekir hoca sağ kasığında fıtıkta olduğunu söyledi. Çocuğumun yumurtalıklarını torbasına indirdi. Sağ tarafındaki fıtığı da tamir etti. Ellerine sağlık.

erkekNaci Bahçeci - Yaş: 33

Sol böğrümde ağrı olunca Özel Erciyes Hastanesinde Dr. Bekir Bey’e muayene olmaya gittim. Bekir Bey yaptığı tahlillerde sol böbreğimde yaklaşık 2 cm’lik taş gördü. Kapalı yöntemle böbrekten 1 cm’lik delikten girerek taşımı tamamen çıkarttılar. Ameliyatımı Op. Dr. Volkan Sabur’la birlikte yaptılar. 3 gün hastanede yattım. Ameliyat sonrası kontrollerde herhangi bir problem olmadığı görüldü. Şikayetlerim düzeldi. Dr. Bekir beye, Dr. Volkan beye ve Özel Erciyes hastanesi çalışanlarına ilgileri için çok teşekkür ederim.

erkekAbdullah Karabulut - Yaş: 72

2011 yılında idrarımdan kan geldi ve Özel Erciyes Hastanesinde Dr. Bekir Beye gittim. Bekir hoca idrar kesesinde ur olduğunu ve alınması gerektiğini söyledi. Kapalı yöntemle belden uyuşturarak uru temizledi. 4 yıldır düzenli olarak kontrollerimi Bekir Bey yapar. Kendisine teşekkür ederim.

erkekHüseyin Sarıçam - Yaş: 26

Çocuk sahibi olmak için Dr. Bekir beye muayene oldum. Tetkiklerde iki tarafımda varikosel denen hastalık çıktı. Ameliyat olmam gerektiği söylendi. İki taraflı varikosel ameliyatı oldum. Ağrılarım olmadı. 1 gün sonra taburcu oldum. Dr. Bekir beye çok teşekkür ederim.

kadınDeniz Kulci - Yaş: 32

Sağ böbreğimde ağrı ile Özel Erciyes Hastanesinde Dr. Bekir Beye gittim. Tahlillerde sağ idrar kanalında taşım olduğu söylendi. Bekir Bey kapalı yöntemle ameliyat etti. Taşlarımı tamamen kırdılar. 1 gün hastanede yattım. Taburcu oldum. Şikayetlerim geçti. Kendisine teşekkür ederim.

erkekİsimsiz Hastamız - Yaş: 55

İdrar yaparken zorlanma, yanma ve eklem ağrıları ile Özel Erciyes Kartal Hastanesinde Dr. Volkan Beye gittim. Yapılan tahlillerde Prostatta kötü hastalıktan şüphelendi ve prostattan biyopsi ile parça alınması gerektiğini söyledi. Hiç ağrı hissettirmeden biyopsi yaptı. Patoloji sonucu prostatın kötü huylu hastalığı olarak geldi. Maalesef hastalık kemiklerime ilerlemişti. Volkan bey hemen ilaç ve iğne tedavisine başladı ve ışın tedavisine yönlendirdi beni. Ağrılarım tamamen geçti hastalığım kontrol altına alındı. Dr. Volkan beyden çok memnunum kendisine teşekkür ederim.

erkekHakan Çalışkan - Yaş: 35

2015 yılı ağustos ayında böbrek ağrım nedeniyle Özel Erciyes Kartal Hastanesinde üroloji doktoru Volkan Sabur’a muayene olmak için gittim. Yapılan tetkiklerde böbrek kanalımda taş olduğunu ve taşın kendiliğinden düşebileceğini söyledi. Ama böbreğimde yaklaşık 3cm’lik bir kitle olduğunu gördü. Kitlenin iyi huylu görünmediğini söyledi. Ameliyat olmam gerektiğini belirtti. Taşımı düşürdükten sonra sol böbrek ameliyatı için yatışım yapıldı. Op. Dr. Volkan Sabur ve Op. Dr. Bekir Kenan birlikte ameliyatımı yaptılar. Sadece böbrekteki kitleyi aldılar. Böbreğim tamamen duruyor. Ameliyatım gayet güzel geçti. 1 hafta sonra Patoloji sonucu öğrendim. Volkan beyin daha önce dediği gibi kötü huylu olarak geldi. Herhangi ek tedaviye ihtiyaç olmadan kurtuldum. Özel Erciyes Kartal Hastanesi çalışanlarına, Dr. Bekir beye ve Dr. Volkan beye İlgileri için çok teşekkür ederim.

kadınMuhammet Talha Temel (Annesi Serap Hanım) - 3 Aylık

Oğlumuzu Özel Erciyes Kartal Hastanesinde üroloji doktoru Volkan Sabur’a sünnet ettirdim. Sünneti ve sonrası çok güzel geçti. Oğlum birkaç gün içinde tamamen iyileşti. Volkan beye teşekkür ederiz.

erkekŞahin Köngül - Yaş: 26

Başka bir hastanede sol tarafımda varikosel olduğu ve ameliyat olmam gerektiği söylendi. Bir tanıdık aracılığıyla Özel Erciyes Kartal Hastanesinde üroloji doktoru Volkan Sabur’a gittim. Volkan bey mikrocerrahi yöntemle varikosel ameliyatımı yaptı. Herhangi bir ağrı hissetmeden 1 gün sonra taburcu oldum. Dr. Volkan beye teşekkür ederim.

erkekMehmet Şenol - Yaş: 66

İdrar yapmakta zorlanma ve idrarda yanma sıkıntım vardı. Özel Erciyes Kartal Hastanesinde üroloji doktoru Volkan Sabur’a muayene oldum. Tahlillerde prostatımın büyük olduğu ve idrar kesemde çok sayıda taş olduğunu söyledi. Kapalı prostat ameliyatı olmam gerektiğini söyledi. Belden aşağısını uyuşturarak ameliyat etti. Ameliyat boyunca gözlerim açıktı ve ekrandan taşların tek tek kırıldığını ve prostatın kazındığını seyrettim. Ameliyattan 2 gün sonrası sondamı çekti ve güzel idrar yapabildim. Taşlardan ve prostattan kurtuldum. İşime tekrar döndüm. Özel Erciyes Kartal Hastanesi çalışanlarına ve Dr. Volkan beye İlgisi için çok teşekkür ederim.

kadınTürkan Baktimur - Yaş: 66

Başka bir hastanede sol böbrek taşımdan ameliyat olmuştum. Fakat ameliyattan sonra ağrılarım geçmedi. Özel Erciyes Kartal Hastanesinde üroloji doktoru Volkan Sabur’a muayene oldum. Böbrekte ve kanalda hala taşlarımın olduğunu ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Şikayetlerimden kurtulmak için hemen yattım. Kapalı yöntemle böbreğimde ki taşlarımı tamamen kırdı. Kırılan parçaları hiç ağrı hissetmeden tamamen döktüm. Şu anda çok iyiyim. Volkan beye teşekkür ederim.

Bize Yazın